ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU DA-MI ZIELONA GÓRA NA TRASIE

ZIELONA GÓRA - LOTNISKO -


PRZYSTANEK PRZEWOŹNIK DA-MI

ODJAZD

Zielona Góra – ul. Batorego (przy rondzie Stefana Batorego - przed zakrętem w ulicę Dworcową)

5.25

Zielona Góra – ul. Bema (pod wiaduktem naprzeciw POK MZK)

5.30

Zielona Góra –

ul. Sulechowska

(dwa przystanki naprzeciw GAJA oraz stadion)

5.35

Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)

5.45

Sulechów – ul. PCK (LIDL)

5.46

Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)

5.48

Sulechów – ul. 31 Stycznia

5.49

Sulechów – ul. Okrężna

5.50

Klępsk

6.02

Kolesin

6.16

Nowe Kramsko

6.19

LOTNISKO ZIELONA GÓRA/BABIMOST

6.20

BABIMOST

6.25

LOTNISKO - ZIELONA GÓRA

PRZYSTANEK PRZEWOŹNIK DA-MI

ODJAZD

BABIMOST

20.25

LOTNISKO ZIELONA GÓRA/BABIMOST

20.31

Nowe Kramsko

20.32

Kolesin

20.35

Klępsk

20.48

Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)

20.58

Sulechów – ul. 31 Stycznia

20.59

Sulechów – ul. Okrężna

21.00

Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)

21.02

Zielona Góra –

ul. Sulechowska

(dwa przystanki naprzeciw GAJA i stadion)

21.20

Zielona Góra – ul. Batorego (przy rondzie Stefana Batorego - sklep Żabka)

21.22

Zielona Góra – ul. Bema (pod wiaduktem naprzeciw POK MZK)

21.25

Wyświetl mapę

 

img src=